Produkt dnia
REGENERACJA POMPY PLD
REGENERACJA POMPY PLD
406,50 zł
szt.
Iglica pompy PLD Renault
Iglica pompy PLD Renault
32,52 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Serwis wtryskiwaczy Common Rail

Zapewniamy kompleksową regenerację wtryskiwaczy Common Rail stosowanych w silnikach Diesla. Zapewniamy doskonałą jakość. Nasze produkty po serwisie lub regeneracji nie odbiegają normami od oryginalnych części. Usługi wykonujemy kompleksowo, regenerujemy również w razie potrzeby wszystkie podzespoły.

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail w naszym zakładzie odbywa się pod ścisłą kontrolą naszego laboratorium pomiarowego. Naprawione wtryskiwacze Common Rail poddawane są ścisłej kontroli na stanowiskach probierczych, gdzie odbywają dokładny test.

Czy opłacalna jest naprawa wtryskiwaczy Common Rail?

Tak oczywiście, naprawiamy tylko i wyłącznie te podzespoły, które faktycznie nadają się do regeneracji. Klient nie musi przepłacać i kupować zestawu lub kompletu nowych wtrysków.

Czy po regeneracji wtryskiwaczy Common Rail będą pracowały jak nowe ?

Tak oczywiście, naprawione lub zregenerowane wtryski po naszych naprawach lub kompleksowej regeneracji, przywracamy parametry fabryczne, dzięki temu są przygotowane do dalszej pracy w silnikach Diesla. Zapraszamy do kontaktu z nami. 

Jakie macie doświadczenie w regeneracji i naprawie wtryskiwaczy?

Nasz zakład istnieje od 2000roku. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w tej dziedzinie jak najlepiej mogliśmy. Cały czas modernizujemy i unowocześniamy nasz park maszyn. Stale nasi specjaliści odbywają szkolenia jak również praktyki w obsłudze nowych i nowoczesnych maszyn, na których pracujemy w naszym zakładzie.

Obsługujemy klientów z całej Polski m. in. łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, małopolskie, pomorskie, podkarpackie, dolnośląskie, lubelskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, podlaskie, świętokrzyskie, lubuskie i opolskie.

Wtryskiwacze Common Rail

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl