Elementy tłoczne

ELEMENTY TŁOCZNE


 

 

Specjalizujemy się w produkcji elementów tłocznych. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy podzespół do każdego silnika wysokoprężnego. Zajmujemy się produkcją podzespołów i elementów tłoczących. Oferujemy regenerację i naprawę podzespołów i elementów tłoczących.

NAPRAWA I REGENERACJA

Każda usterka silnika wysokoprężnego kojarzy się zawsze z dużym wydatkiem. W obecnym czasie staje się to mitem i nieprawdą. Wiadomo i jest rzeczą oczywistą, że każda naprawa czy serwis jest wydatkiem jednak my staramy się te wydatki zminimalizować do najmniejszych kosztów.

PRODUKCJA ELEMENTÓW

Jesteśmy w stanie zdiagnozować, wymienić tylko i wyłącznie uszkodzony podzespół silnika. Nawet jeżeli w obecnym czasie nie posiadamy jakiegoś nietypowego detalu, wówczas w szybkim czasie jesteśmy w stanie wyprodukować taki element. Posiadamy nowoczesny park maszyn, który cały czas modernizujemy i unowocześniamy. Nasze precyzyjne maszyny są w stanie wytworzyć element, który odpowiada oryginalnemu detalowi o takich samych parametrach, które są dokładnie badane na stanowiskach probierczych.

JAKOŚĆ REGENERACJI - JAK NOWE

Nasze stanowiska probiercze dokładnie badają każdy zregenerowany podzespół lub element. Nasi klienci nie ponoszą ryzyka, że otrzymają podzespół, który nie posiada oryginalnych parametrów.

W naszym zakładzie posiadamy również laboratorium pomiarowe, które służy nam do dokładnego i precyzyjnego pomiaru każdego wytworzonego lub naprawionego detalu, w tym przypadku dotyczy to dokładniej elementów tłoczących.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl