Elementy tłoczne

Elementy tłoczne

Specjalizujemy się w produkcji elementów tłocznych. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy podzespół do każdego silnika wysokoprężnego. Zajmujemy się produkcją podzespołów i elementów tłoczących. Oferujemy regenerację i naprawę podzespołów i elementów tłoczących.

Naprawa i regeneracja elementów tłocznych

Każda usterka silnika wysokoprężnego kojarzy się zawsze z dużym wydatkiem. W obecnym czasie staje się to mitem i nieprawdą. Wiadomo i jest rzeczą oczywistą, że każda naprawa czy serwis jest wydatkiem jednak my staramy się te wydatki zminimalizować do najmniejszych kosztów.

Produkcja elementów tłoczących, tłocznych

Jesteśmy w stanie zdiagnozować, wymienić tylko i wyłącznie uszkodzony podzespół silnika. Nawet jeżeli w obecnym czasie nie posiadamy jakiegoś nietypowego detalu, wówczas w szybkim czasie jesteśmy w stanie wyprodukować taki element. Posiadamy nowoczesny park maszyn, który cały czas modernizujemy i unowocześniamy. Nasze precyzyjne maszyny są w stanie wytworzyć element, który odpowiada oryginalnemu detalowi o takich samych parametrach, które są dokładnie badane na stanowiskach probierczych.

Zregenerowane elementy tłoczące, tłoczne są jak nowe

Nasze stanowiska probiercze dokładnie badają każdy zregenerowany podzespół lub element. Nasi klienci nie ponoszą ryzyka, że otrzymają podzespół, który nie posiada oryginalnych parametrów.

W naszym zakładzie posiadamy również laboratorium pomiarowe, które służy nam do dokładnego i precyzyjnego pomiaru każdego wytworzonego lub naprawionego detalu, w tym przypadku dotyczy to dokładniej elementów tłoczących.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl