Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy

Naprawa wtryskiwaczy Common Rail, Delphi

Wtryskiwacze są słabym punktem nowoczesnych Diesli, jednak czy warto je naprawiać, czy lepiej kupić nowe ? Zakup nowych wtryskiwaczy to dość spory koszt. Może je zregenerować lub naprawić, wymieniając tylko i wyłącznie uszkodzony podzespół. Często jednak jest tak, że nie kończy się to na samej naprawie podzespołów. Czasami bywa i tak, że należy również wymienić lub naprawić pompę paliwową. Często po takich naprawach obserwujemy, że dobrą usługą przy okazji jest oczyszczenie zbiornika paliwa, ponieważ często jest tak, że paliwo kupowane na stacjach paliw po prostu jest brudne i niezbyt dobrej jakości. 

Co robić, aby uniknąć uszkodzenia wtryskiwaczy?

Pamiętajmy, na pewno nie oszczędzajmy na paliwie, ponieważ często to ono jest przyczyną zabrudzeń wtryskiwaczy a co za tym idzie w późniejszym etapie użytkowania silnika, ich uszkodzeniem.

Jakie są objawy przy uszkodzonych wtryskiwaczach?

Najczęstszymi objawami są :

✓ samoczynne gaśnięcie silnika pojazdu,

✓ problemy z rozruchem przy niskich temperaturach,

✓ charakterystyczne dymienie,

✓ spadek mocy silnika,

✓ trudności w osiąganiu wysokiej mocy,

Pamiętajcie użytkownicy silników Diesla, naprawa czy regeneracja wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy Common Rail jest opłacalna, ponieważ zaoszczędza Wasze pieniądze oraz pozbywacie się problemu zakupu nowych wtrysków.

 

MASZ PYTANIA LUB CHCESZ ZAMÓWIĆ WTRYSKIWACZ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ezmp.marketing@gmail.com

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl