Regeneracja pomp PLD

Regeneracja pomp PLD

Pompy PLD w silnikach Diesla ulegają eksploatacji. Zakup nowej pompy jest dużym wydatkiem przy naprawie silnika. Najczęstszą przyczyną eksploatacji pomp jest zużycie jej podzespołów. Wymiana całej pompy generuje wysoki koszt, jednak można zaoszczędzić na kosztach naprawy pompy i wykonać serwis lub jej regenerację.

Naprawa pomp PLD

Często  dochodzi do uszkodzeń takich gdzie do paliwa dostaje się pewne zabrudzenie dostające się w późniejszym etapie do pompy paliwowej PLD, gdzie skutecznie następuje jej eksploatacja a w późniejszym czasie jej uszkodzenie. Niekiedy są to sytuacje na które nie ma wpływu użytkownik pojazdu. Wiadomo, użytkownicy którzy tankują paliwo tanie niewiadomego pochodzenia narażają pompy paliwowe na częstsze uszkodzenia pomp.

Serwis pomp PLD

Jednak niekiedy dostanie się do paliwa ciała obcego jest przypadkowe i niepożądane. Można przestrzegać wszystkich najważniejszych zasad a za przyczynę niefortunnego paliwa nie jest nikt winny. Nasz zakład produkcyjny jest w stanie zdiagnozować i naprawić każdy podzespół pompy paliwowej PLD, zaoszczędzając w ten sposób wysokich kosztów wymiany całej pompy

 

MASZ PYTANIA LUB CHCESZ ZAMÓWIĆ POMPĘ PLD?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ezmp.marketing@gmail.com

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl