Regeneracja pompowtryskiwaczy

Specjalizacja naszego zakładu to naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy, pompowtrysków, w tym również Common Rail

Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie i regeneracji pompowtrysków i pomp paliwowych PLD od 2000 roku. Przez ten czas udało nam się wyspecjalizować w tej dziedzinie. Przez ten okres udało nam się zmodernizować nasz zakład. Dzięki temu nasze produkty, zarówno te wytworzone przez nas jak również podzespoły które regenerujemy (np. pompy paliwowe, pompowtryski, pompowryskiwacze) posiadają najwyższą jakość. Oferujemy konkurencyjne ceny, konkurencyjne w stosunku do innych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Regenerację pompowtrysków lub pompowtryskiwaczy realizujemy z Całej Polski

Regenerację podzespołów np. pompowtryskiwacze Common Rail realizujemy wysyłkowo z całej Polski. Posiadamy sprawdzonego i bezpiecznego kuriera, za pomocą którego jesteśmy w stanie szybko i sprawnie odebrać uszkodzony podzespół. Masz problem z wysyłką ? Skontaktuj się z nami. My wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzony element, a po naprawie bezpieczną przesyłką wróci do Ciebie naprawiony lub zregenerowany.

Gwarancja naprawionego lub zregenerowanego pompowtryskiwacza.

Dajemy gwarancję na każdy naprawiony lub zregenerowany podzespół. Dzięki nowoczesnemu stanowisku probierczemu, każdy naprawiony lub zregenerowany element podlega dokładnej weryfikacji. Nasze nowoczesne stanowisko probiercze gwarantuje, zachowanie oryginalnych parametrów wykonanej naprawie. Każdy naprawiony lub zregenerowany pompowtrysk lub pompowtryskiwacz np. Common Rail po naszej naprawie zachowuje oryginalne parametry nowego podzespołu.

 

MASZ PYTANIA LUB CHCESZ ZAMÓWIĆ POMPOWTRYSKIWACZE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ezmp.marketing@gmail.com

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl