Regulamin
   REGULAMIN ZAKUPÓW
 
 
1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet.
 
2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od fizycznych i prawnych oraz został legalnie wprowadzone do obrotu na rynek polski.
 
3. Realizacja zamówień odbywa się przez firmy: Zakład Mechaniki Precyzyjnej Renata Gronowska, Diesel Service Rafał Gronowski oraz Team Grono Sp. z o.o.
 
5. Na każdy sprzedawany przedmiot w naszym sklepie wystawiamy paragon lub fakturę VAT (jeżeli NIP został podany w zamówieniu)

  4. Wszystkie widoczne ceny w sklepie internetowym EZMP.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT)
 
5. W sklepie uznawane są kody rabatowe oraz indywidualne zniżki
 
6. Kupony rabatowe nie łączą się z produktami w promocji oraz nie sumują się z indywidualnymi rabatami klientów. Jeżeli klient posiada indywidualny rabat oraz kupon rabatowy. Uznawany jest ten z wyższą wartością rabatową.
 
7. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy zgodnie z cennikiem widocznym w koszyku.
 
8. Możliwe formy płatności:
Przelew bankowy - kupujący posiada 3 dni na wykonanie przelewu za zamówienie. Jeżeli nie - zamówienie zostaje anulowane. Towar zostaje wysłany po wpłynięciu pełnej kwoty na konto bankowe. 
Pobranie przy doręczeniu - zapłata za zamówienie podczas odbioru towaru od kuriera.
 
9. Każdy produkt w sklepie internetowym ma podany czas realizacji zamówienia. Jest to przybliżony czas realizacji zamówienia razem z wysyłką. Nie jest to ostateczny czas. Może się on w rzeczywistości wydłużyć lub być krótszy. W razie problemów z zamówieniem sklep EZMP.PL kontaktuje się z kupującym.
 
10. Czas na realizację wysyłki przez firmę DPD to zazwyczaj 1-2 dni. Za wszelkie opóźnienia i problemy z przesyłką nie bierzemy odpowiedzialności.
 
11. Kupujący ma prawo do złożenia reklamacji na zakupione przedmioty przez cały okres reklamacji. (Jak złożyć reklamacje?)
 
12. Kupujący w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu ma prawo do zwrotu przedmiotu bez podawania przyczyny. (Jak zrezygnować z przedmiotu oraz warunki zwrotów)
 
13.  Informację znajdujące się na stronach internetowych sklepu EZMP.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składający zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych podczas realizacji zamówienia. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.

14. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informację zawarte w regulaminie.
 
15. Brak znajomości regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl