Wtryskiwacze Common Rail

Serwis wtryskiwaczy Common Rail.

Wtryskiwacze w systemie Common Rail to słaby mało trwały system w tych silnikach z tym systemem. Najczęściej naprawa dotyczy kilku sztuk pompowtryskiwaczy. Zakup nowych zestawów jest na tyle droga, że zakup nowych jest całkowicie nieopłacalny. Zaleca się ich regenerację lub serwis. Unikniemy wówczas wysokich kosztów zakupu nowych części. 

W jaki sposób sprawdzić, że wtryskiwacze nadają się do naprawy lub serwisu ?

Najczęściej jest to efekt, gdzie pojazd nie uruchamia się od razu, tylko następuje rozruch z opóźnieniem. Szczególnie objawia się to przy dość niskich temperaturach. Najczęściej wtryskiwacze Common Rail nadają się do regeneracji po przebiegach 150 - 200 tys. kilomentrów, jednak często spotykaliśmy się , że przy nizszych przebiegach nadawały się do naprawy. Jednym słowem mówiąc serwis wtryskiwaczy Common Rail się opłaca.

Co można naprawić, zregenerować czy zrobić serwis przy wtryskiwaczach Common Rail ? 

Praktycznie wszystko. Dokonujemy serwisu i przeglądu całościowego. Dokonujemy pomiarów i testów na precyzyjnych urządzeniach, dzięki czemu otrzymujemy dokładny wynik, i bardzo dużą dokładnością wiemy co wymienić. Po dokonaniu całkowitego serwisu jesteśmy w stanie przywrócić parametry fabryczne wtryskiwaczy Common Rail. Dlatego po dokładnym wykonaniu serwisu wtryskiwaczy Common Rail, użytkownik swojego pojazdu z silnikiem Diesla, odzyskuje moc i pierwotne parametry silnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl